cart 0
UK

Робочий процес

slide-image slide-image slide-image slide-image slide-image

Про компанію

Компанія HYBRO Technologies була створена 2010 року. Сьогодні вона є лідером у сфері виробництва електроопалення і енергозберігаючих технологій. Ми виходили на ринок, не будучи новачками в цій сфері: до цього ми займалися виробництвом типового опалювального устаткування - теплових інфрачервоних панелей з металу та електричних конвекторів. Вже тоді було очевидно, що попит на енергозберігаючі технології росте - ринок вимагає нового енергоефективного продукту.

У нас було все для його створення: знання, досвід, кадри, виробничі потужності. Скориставшись цими здобутками, 2010 року ми розробили і запатентували власний продукт - автономну систему електроопалення HYBRID. HYBRO Technologies реалізує увесь спектр робіт: від розробки продукту до його дистрибуції. Система HYBRID поєднує в собі два принципи теплопередачі: інфрачервоний тепловий потік та конвекцію.

Ми - перший виробник, який використав кераміку в якості матеріалу, що генерує інфрачервоні хвилі. Завдяки такому рішенню система має спектр хвилі 7-14 мкм. Крім того, кераміка - оптимальний варіант ще і з точки зору акумулюючих властивостей. Завдяки здатності накопичувати тепло системі треба менше працювати. Споживачі тепло зустріли продукт. Цей успіх став потужним стимулом для розвитку. Ми пройшли сертифікацію ISO, змогли наростити виробничі потужності, налагодили повноцінний виробничий цикл.

Через рік HYBRO Technologies відкрила свої регіональні представництва, а також уклала контракти з великими торговими мережами. Знаковим для компанії став 2012 рік - компанія вийшла на ринок ЄС. Європейських споживачів привабили економічність системи електроопалення, висока якість та привабливий дизайн. У Європі продукт також досяг успіху. 2015 року ми почали експорт системи в 14 країн Європейського Союзу, включаючи Великобританію.

Нові можливості для використання системи HYBRID дозволили поєднувати її з технологіями відновлювальної енергії, зокрема з сонячними панелями. Вперше подібну комбінацію використала латвійська будівельна компанія Sinergo. Встановлюючи опалювальну систему для своїх будинків, вона використовує керамічні панелі HYBRID і фотовольтаїку, розміщену на даху. У результаті мешканцям не треба платити за опалення зовсім. Для обігріву приміщень використовується енергія, яку генерують сонячні панелі.

Основні замовники у HYBRO Technologies - будівельні компанії. у результаті співпраці з ними нам вдалося реалізувати в країнах ЄС великі об'єкти, а саме: офісні будівлі, котеджі, готелі. Зараз за допомогою нашої системи опалювання обігрівається площа в 500 000 м2. Площа найбільшого об'єкту, який був нами реалізований, - 7200м2.

Ми не зупиняємося в розвитку ані на хвилину. У 2020 році асортимент HYBRO Technologies поповнився продуктами нових розмірів та більшої потужності. Це спрощує розрахунок: тепер ми можемо легше підбирати відповідні керамічні панелі HYBRID для приміщень з індивідуальним дизайном та різним плануванням.

На 2021 рік запланована розробка інтелектуальної системи терморегуляції, яка дасть можливість керувати необмеженою кількістю панелей. Оновлений терморегулятор дозволить встановлювати систему на ще більших та складніших об'єктах. Крім того, HYBRO Technologies не припиняє розробку нових продуктів в галузі енергозбереження. Ми впевнені: використання відновлюваної енергії у сфері опалення, замість копалин, - це майбутнє енергоспоживання.

Наша команда

photo

Ілля Лапишев

Засновник та розробник

founder@hybro.ua
photo

Владислав Сушко

Директор

director@hybro.ua
photo

Олексій Цюх

Комерційний директор

tsuhalexey@gmail.com
photo

Олена Матющенко

Головний бухгалтер

finance@hybro.ua
photo

Олексій Іванець

Керівник відділу продажів

sales@hybro.ua
photo

Яна Пацьора

Офіс-адміністратор

y.patsora@hybro.ua
photo

Аліна Бережна

Спеціаліст зовнішньої торгівлі

sales@hybro.eu
photo

Олександр Коновченко

Системний адміністратор

admin@hybro.ua
photo

Карім Насіф

Спеціаліст з продажу

k.nasif@hybro.eu