ТОВ «Гібротек» – компанія, що працює на ринку енергозберігаючих опалювальних систем. Входить до складу торгових марок “HYBRO TECHNOLOGIES” та “HYBRID”. На сьогодні флагманом компанії є енергоощадна система електроопалення HYBRID.

Історія компанії:
2010  – В м. Луганськ, винахідник Лапишев Ілля Олегович втілює в життя проект системи електроопалення – керамічні опалювальні панелі HYBRID. Це перша система опалення в світі, яка об’єднала в собі два основних принципи обігріву – конвекційний і інфрачервоний.

2011 – Унікальність технології HYBRID і повна відсутність конкуренції в новому сегменті ринку (автономної енергозберігаючої системи електроопалення) дозволила швидко завоювати ринок, реалізувавши низку великих проектів щодо переходу на систему опалення HYBRID як приватних так і державних об’єктів.

2013 – Компанія має 23 представництва в більшості областей України.

2014 – TM HYBRO змушена була припинити свою діяльність, і перенести виробництво з м.Луганськ в м. Черкаси. Неможливість забезпечити широкий попит на продукцію, в сезон 2014-2015 р., призвело до появи на ринку підробок низької якості, в порушення патентного законодавства України.

2015 – Відновивши свою діяльність у м.Черкаси, TM HYBRO зуміла швидко наростити обсяги виробництва і повернути собі втрачені позиції лідера ринку енергоощадних опалювальних систем України. Отримала європейський сертифікат CЄ, і офіційно вийшла на ринок країн європейського союзу.

2016 – У вільному продажі продукцію ТМ HYBRO можна придбати в 14 країнах Європи та Великобританії.

2017 – Сьогодні TM HYBRO – це сучасний український бренд на ринку енергозберігаючих опалювальних систем, який на практиці доводить, що якість сучасних українських технологій може вільно конкурувати з кращими світовими аналогами. А також те, що українські технології готові створювати тренд на ринку опалювальних систем.