cart 0
UK

Опалення будинку за 0грн/місяць

02.07.2018 09:20

Безкоштовне опалення існує. Багато хто подумає, що це неможливо, але це правда. Опалювати будинок, не витрачаючи жодної копійки на оплату комунальних послуг, дозволяє система автономного електроопалення Hybrid. Доведемо це.

В Україні діє програма «Зелений тариф». Відповідно до неї, за кожен кіловат надлишкової енергії, яку згенерувала ваша система, ви отримуєте 5 гривень 20 копійок. Враховуючи місяці найбільшої сонячної активності, можна підрахувати чистий прибуток за рік – 31 тисяча гривень. Програма «Зелений тариф» гарантовано діє до 2029 року. Тобто, якщо ви почнете використовувати систему Hybrid на початку 2019 року, до моменту завершення дії програми ви заробите 311 тисяч гривень. І це лише мінімум, адже строк дії «Зеленого тарифу» може бути продовжений.

До цієї цифри додайте ще суму, яку б ви витратили на оплату газу для опалення будинку в разі невикористання системи Hybrid. Кінцева сума вийде більшою за півмільйона гривень. Таким чином, ви не тільки не оплачуєте опалення будинку, а ще й заробляєте! І це не єдині плюси автономної системи електроопалення Hybrid. Деталі у відео....

Інші переваги Hybrid:

Щоб ваша система окупилася приблизно за десять років, рекомендується встановити панелі з кераміки на стінах та фотоелектричні модулі на даху. Так ви отримаєте економну, надійну та просту у використанні систему, яка дозволить вам забути про таку річ, як платіжки за опалення. Будьте сучасними! Користуйтеся системою автономного електроопалення Hybrid!