cart 0
UK

Тепло без шкоди для довкілля

16.08.2019 15:56

Достатньо теплоізольована будівля, оснащена інфрачервоною системою електроопалення HYBRID, запобігає значному підвищенню споживання енергії. Послуговуючись нешкідливими та неймовірно економними інфрачервоними хвилями, керамічні опалювальні панелі дають нам миттєве й кероване тепло лише за частку витрат порівняно із традиційним центральним опаленням або системами, які використовують вугілля, мазут, дрова як ресурс, що і спричиняє забруднення навколишнього середовища.

Потужність керамічних панелей HYBRID становить 0,375 кВт, яка дозволяє помітно зекономити витрати на електроенергію. Важливою інформацією є те, що за такої малої потужності наші панелі можна застосовувати в поєднанні із альтернативними джерелами енергії, а саме: сонячними панелями чи вітровими станціями.

Також на відміну від конвекторів, панелі HYBRID рівномірно розподіляють тепло без зменшення показника вологості, не сушать повітря, працюють без шуму, не виділяють запах, не піднімають пил.

Наш продукт пропонує власникам безпрецедентний рівень контролю за температурою та енергією їх осель, враховуючи високий рівень теплового комфорту. Традиційні ж системи, спалюючи величезну кількість викопного палива, щоб просто нагріти повітря в приміщенні, не можуть конкурувати з економічністю й екологічністю інфрачервоних керамічних панелей.

Використання продукції HYBRID сприяє скороченню викидів вуглецю, що допомагає зберегти наше довкілля.