Що таке керамічна панель HYBRID?

Керамічна електронагрівальна панель HYBRID – об’єднує в собі два типи обігріву: інфрачервоний + конвекційний. Тильна частина панелі запускає механізм природної конвекції і нагрівається до 85 °С. Таким чином повітря швидко нагрівається у всьому приміщенні. Лицьова частина панелі нагрівається до 70 °С, і з допомогою інфрачервоного потоку нагріває предмети в кімнаті.

HYBRID – це індивідуальний обігрівач або повноцінна система опалення?

HYBRID – повноцінна система автономного електроопалення. Крім того, одна або кілька панелей можуть бути використані в якості додаткового обігріву в приміщені.

Де можна використовувати керамічні панелі HYBRID?

Квартири, будинки, дачі, офіси, муніципальні і громадські об’єкти.

Обов'язково монтувати панель на стіну?

Так, панель монтується на стіну на висоті 10-12 см від підлоги та на відстані 5 см від стіни за рахунок системи кріплення HYBRID. Між стіною і корпусом панелі створюється принцип природної конвекції.

Складно провести монтаж?

Одним з переваг електронагрівальних панелей HYBRID є зручний і простий монтаж, а також відсутність додаткового обладнання, крім терморегуляторів. В комплекті є система кріплення та інструкція по монтажу.

Скільки важить панель?

Вага однієї панелі становить 10 кг (нетто)
У фірмовій упаковці 11 кг (брутто)

Який розмір панелі?

Розмір однієї панелі 600х600х12 мм

Панель обладнана терморегулятором?

Немає і це добре, тому що термін служби терморегуляторів набагато нижче ніж термін служби панелей HYBRID. При монтажі терморегулятора на саму панель, він фіксує температуру не в кімнаті, а біля нагрітої панелі, це різні речі.

Скільки панелей можна підключити на один терморегулятор?

1 терморегулятор – 3000 Вт, 16А. 1 керамічна панель HYBRID – 375 Вт, 1.7 А. Максимальний струм навантаження терморегулятора 16А, а однієї панелі 1.7 А. За допомогою простих розрахунків (16А/1.7 А) ми визначаємо що на 1 терморегулятор можна підключити до 9 панелей, або 3 кВт.

Що входить в комплект?

Панель керамічна опалювальна – 1 шт
Шнур – 1 шт
Комплект монтажний – 1 шт
Інструкція з експлуатації і гарантійний талон – 1 шт
Упаковка пінополістирольна – 1 шт
Гофрокартонна Упаковка – 1 шт

Можна отримати опік, доторкнувшись до лицьової поверхні?

Температура лицьової керамічної поверхні 70 °С. При такій температурі опіки отримати не можливо.

Чи спалює панель кисень?

Температура поверхні керамічної панелі HYBRID становить 60-85 °С, нагрівальний елемент надійно захищений від контакту з повітрям. За таких умов спалювання кисню не можливо.

Який нагрівальний елемент використовується в панелях?

Гнучкий термокабель, який дозволяє вирішити завдання нагріву з властивостями, недоступними при застосуванні стандартних тенів або нагрівальних спіралей. Кабель являє собою термостійкий провід  з трьох видів сплавів в жароміцній кремнієвоорганічній оболонці.

Який гарантійний термін?

Гарантійний термін – 5 років.

Який термін служби?

Згідно ресурсних випробувань, термін служби панелей HYBRID становить 30 років.