cart 0
UK

Автономна система електроопалення HYBRID у багатоквартирних будинках (Рівне)

02.04.2020 09:51

На сьогодні все більших обертів набирає тенденція переходу міст України на індивідуальне опалення. Законодавство дозволяє мешканцям будинків встановлювати автономку за умови наявності 50-ти відсотків квартир з таким опаленням або ж відімкнення від централізованого опалення усієї багатоповерхівки. Безсумнівно, для споживача це вигідно, бо він сам контролює температурний режим, а тому суттєво економить.

Завдяки такій можливості у 2013 році в м. Рівному багатоквартирний будинок (загальна площа - 5 579,9 м2) був обладнаний системою автономного електроопалення HYBRID.

HYBRID – це повноцінна система, яка не вимагає особливого нагляду та будь-якого втручання. За період слугування (7 років) система HYBRID не потребувала сервісного обслуговування, а високий ступінь безпеки (IP 44) дозволив змонтувати її навіть у ванній кімнаті.

Значною перевагою системи електричних панелей HYBRID є можливість підтримувати оптимальний температурний режим індивідуально, що істотно скоротило витрати на опалення.

Голова правління ГО «Рада голів ОСББ міста Рівне» Роман Алексійчук зауважує: «Якщо порівняти електрокотли та електричні панелі, виграють, звичайно, електропанелі, бо ті платіжки, які приходять людям за використання панелей HYBRID, є значно нижчими».

Підтверджуємо зауваження пана Романа точною калькуляцією.

Наприклад, квартира площею 68м2 у зимовий період споживає 1500кВт/місяць, з них 300кВт/місяць – використання побутових приладів: холодильник, бойлер, праска, телевізор, світло і т. ін. Результат: витрати на електроопалення – 1200кВт/місяць.

Зауважимо, що система електроопалення більшість часу працює вночі, коли тариф на 1кВт/год дорівнює 0,45 коп. Для простоти розрахунків припустимо, що система вночі працює ½.

600кВт – 0,9грн/кВт = 540грн/місяць

600кВт – 0,45грн/Вт = 270грн/місяць

Як підсумок, опалення квартири загальною площею 68м2 становить 810 грн/місяць, водночас як витрати на центральне опалення такої квартири становили б більше 2000 грн/місяць.

Також клієнти компанії HYBRO Technologies, встановивши керамічні панелі HYBRID у домівках, успішно уникли проблеми із забезпеченням тепла у квартирі в період початку/завершення опалювальних сезонів. Що кожного року є абсолютно актуальним для українців.

Зробіть і ви крок назустріч економії та комфорту. Не будьте залежними від обставин, використовуючи автономну систему опалення HYBRID.