cart 0
UK

Тариф на електроопалення

06.10.2020 14:22

Опалювальний сезон – період значних витрат через зростання тарифів. Та для значної економії бюджету ви можете встановити тариф на електроопалення будинку.

Тариф працює з 01 жовтня по 30 квітня, тобто 7 місяців. Кожного місяця, коли діє тариф на електроопалення, ви отримуєте 3000 кВт. Тариф діє на всі електроприлади в домі.

За обсяг, спожитий до 3000 кВт електроенергії на місяць (включно), платите – 0,90 грн за 1 кВт. За обсяг понад 3000 кВт – 1,68 грн. Якщо використовуєте двотарифний лічильник у період з 23:00 до 7:00 знижка вартості електроенергії складатиме 50%, тобто 0,45 грн.

Щоб отримати такий тариф, вам потрібно пройти декілька етапів:

1. Документально оформити зміну типу опалення в технічному паспорті, де в графі «вид опалення» буде зазначено електроопалення.

2. Взяти свій екземпляр договору з РЕМ на постачання електроенергії.

3. Надати договір з РЕМ і копії необхідних документів проектній організації для розробки проекту переобладнання об’єкта.

4. Готовий проект, створений проектною організацією, передати в РЕМ.

5.Очікувати на перевірку спеціалістів з РЕМ, після якої вам повинні перетелефонувати для отримання нового договору на електроопалення.

6. Після отримання договору з РЕМ потрібно заключити договір з місцевим енергозбутом.

Здійснивши таку процедуру, ви зможете використовувати тариф на електроопалення для усіх електроприладів, що дозволить в період опалювального сезону значно економити ваші кошти.