cart 0
UK

Що таке інфрачервоне опалення HYBRID?

25.07.2019 14:37

Подумайте про те, чому нам тепло, коли світить сонце протягом зимового дня, чи як завдяки цьому нагріваються предмети.

Інфрачервоні керамічні обігрівачі, про які йтиметься далі, створюють такий же тепловий ефект, як сонце. Вони посилають теплові промені, що поглинаються поверхнями стін, підлоги та різними об'єктами.

Замість того, щоб безпосередньо нагрівати повітря, як це роблять звичайні обігрівачі, інфрачервоні керамічні панелі HYBRID випромінюють тепло, яке проходить через предмети, і забезпечують поступове поширення його в кімнаті.

Коли гаряче повітря піднімається, холодне лишається внизу, що призводить до неефективного обігріву: найтепліше повітря завжди ближче до стелі, тоді як ви залишаєтесь поряд з холодним повітрям.

Встановлюючи стандартні конвекційні обігрівачі, ви прогріваєте саме повітря, в той час як предмети в приміщенні лишаються холодними. До речі, власники цих обігрівачів витрачають додаткові кошти на технічне обслуговування, бо на відкритих нагрівальних елементах накопичується пил, що потім згорає під час роботи приладів.

Важливо те, що завдяки інфрачервоним обігрівачам стіни й предмети в кімнаті прогріваються та зберігають тепло, залишаючись сухими. Цвіль не може рости в сухих місцях, тому ці обігрівачі також працюють як осушувачі, зберігаючи стіни й стелю теплими.

З іншого боку, інфрачервоні опалювальні панелі не потрібно постійно вмикати, оскільки об’єкти, які вони нагрівають, утримують тепло. Таким чином, приміщення все ще обігрівається навіть тоді, коли прилади вимкнені.

Керамічні опалювальні панелі не потребують ніякого технічного обслуговування. Їх монолітна конструкція, відсутність будь-яких кнопок вмикання, термостатів та інших елементів забезпечує довгий термін слугування (понад 30 років). Керування відбувається через виносні термостати, які встановлюються в кожну окрему кімнату, регулюючи від однієї до 6-ти панелей одночасно.

Для монтажу керамічних панелей вам не потрібно встановлювати будь-які трубопроводи, потрібна лише розетка.

Інфрачервоні обігрівачі безпосередньо нагрівають предмети в приміщенні, тому для досягнення оптимальної температури нагріву потрібен певний час, але для подальшого утримання тепла після прогріву - менше електроенергії. Саме тому керамічні панелі HYBRID використовуються саме як повноцінна система опалення протягом всього опалювального сезону.

Інфрачервоні нагрівальні панелі також допомагають покращити кровообіг і зміцнити вашу імунну систему. Японські лікарі використовують інфрачервоні нагрівальні панелі, допомагаючи пацієнтам з серцево-судинними захворюваннями. Це працює завдяки тому, що інфрачервоний нагрів проникає глибше, ніж звичайний нагрів, допомагає кровоносним судинам розширюватися й дозволяє прокачувати більше крові.