Що таке керамічна панель HYBRID?

Технологія HYBRID – це одна з наших передових розробок у сфері альтернативного опалення, яка дозволить вам підвищити рівень комфорту і заощадити на опаленні будь-яких житлових і комерційних об’єктів. Технологія HYBRID поєднує два типи обігріву – інфрачервоний і конвекційний. Завдяки такому підходу вдається досягти ідеальних умов – швидкого нагрівання повітря і предметів в приміщенні.

Як працює інфрачервоний тип обігріву?

Інфрачервоний обігрів прогріває предмети в зоні дії – підлогу, меблі, стіни. Ефект миттєво відчувається в приміщенні, де знаходяться люди. Фізичне відчуття тепла при такому типі обігріву з’являється набагато швидше, викликаючи відчуття комфорту в лічені хвилини.

Як працює конвекційний тип обігріву?

Механізм природної конвекції нагріває повітря між корпусом панелі і стіною, поширюючи теплі повітряні потоки по всьому приміщенню. Швидкий нагрів і висока ефективність дозволяють створити максимально комфортні для людини умови.

Як працює керамічна панель hybrid?

Панель з температурою 65-70°С – це ефективне інфрачервоне теплове джерело, що працює в довгохвильовому діапазоні 7-14 мкм. Конвекційний тепловий потік утворюється між стіною і панеллю, тильна сторона якої нагріта до 80-85°С.

Поєднання інфрачервоного і конвекційного типів обігріву дозволяє істотно зменшити час, необхідний на прогрів приміщення і створення комфортної температури. Високий рівень теплової ефективності в кілька разів скорочує витрати на обігрів будинків, офісів, громадських об’єктів.

 

Принцип обігріву приміщення з Hybro

Ефективний рівномірний обігрів приміщення передбачає використання панелей невеликої потужності, які встановлюються в зонах найсильніших теплових втрат. При обігріві приміщення системою HYBRID потрібно правильно розподілити джерела тепла, щоб уникнути появи надмірно холодних або гарячих зон.

Конструкція панелі HYBRID

Панелі виготовлені з натуральної кераміки з високими теплоакумуляційними характеристиками і повільною тепловіддачею після вимикання пристрою. Кераміка – ідеальний матеріал для передачі інфрачервоних хвиль довгохвильового спектра.

 

Панелі HYBRID – це монолітні пристрої, які відрізняються максимальною довговічністю. Калібрована кераміка герметично кріпиться до корпусу приладу за допомогою спеціального компаунда. Корпус з полімерним покриттям виготовлений з металу. У комплекті з кожною панеллю поставляються спеціальні настінні кріплення.

 

В якості нагрівального елемента використовується гнучкий теромокабель, розташований між корпусом і керамікою. Цей провід термостійкий перевершує традиційні нагрівальні елементи за всіма параметрами. Кабель має відносно низьку температуру поверхні, що забезпечує тривалий термін експлуатації. Завдяки цьому вдається досягти максимально прийнятних санітарно-гігієнічних норм у порівнянні з використанням традиційних нагрівальних елементів.

 

Конструкція опалювальної панелі Hybrid

Встановлення системи HYBRID не займе багато часу. Для цього не потрібно особливих знань, умінь і наявності спеціальних інструментів. HYBRID може використовуватися як в якості основної, так і додаткової системи обігріву житлових і комерційних об’єктів будь-якої площі.

 

Керамічні панелі HYBRID – це новий рівень комфорту і ефективності в сфері опалення.

Основні характеристики

Призначення Електричний опалювальний прилад для будь-яких типів житлових і службових приміщень
Застосування Складова частина системи автономного електроопалення В окремих випадках може бути використана як джерело локального або допоміжного обігріву приміщення
Площа обігріву 5-7 м2 або 15-21 м3
Зовнішній вигляд Глянсова керамічна плита, монолітно зібрана в металевому корпусі
Тип кріплення Настінне, на висоті 100-120 мм від рівня підлоги
Базові кольори Білий, чорний
Розміри виробу 600×600×12 мм
Відстань від площини стіни 50 мм
Вага приладу 11 кг
Робоча температура Лицьова поверхня +70 °С, тильна сторона +80 °С
Напруга живлення 230 V
Клас захисту 1
Споживана потужність 375 W
Ступінь захисту IP-44
Офіційна гарантія 5 років
Термін служби 30 років
Сертифікція Україна, Росія, Європа
Паспорт (PDF, 452 КБ)

Система Hybrid для Вашого будинку

Заповніть поля, і наш фахівець розрахує вартість системи Hybrid для Вашого будинку

Варіант опалення:

Тип приміщення:

Площа опалення (м2):

Чи утеплений об'єкт:

Не забудьте вказати Ваші контактні дані

Ваше ім'я:

Ваш мобільний телефон:

Ваш email: