cart 0
UK
ПАНЕЛІ HYBRID В ARCHE HOTEL KRAKOWSKA (ВАРШАВА)

ПАНЕЛІ HYBRID В ARCHE HOTEL KRAKOWSKA (ВАРШАВА)

Hybro 19.07.2016
Hybro 155

У 2016 році Arche group почала співпрацю з HYBRO Technologies. Основою діяльності польської компанії Arche є будівництво будинків, квартир, готелів та реконструкція пам'яток. Інвестиції, проведені Arche, охоплюють кілька сегментів ринку: від функціональних квартир за вигідними цінами до сучасних апартаментів.


Оскільки кожна забудова потребує якісної системи опалення, компанія Arche з Польщі стала першою іноземною компанією, яка отримала індивідуальне замовлення від HYBRO Technologies – панелі особливого розміру 1200 х 300мм. Внаслідок спільної діяльності двох компаній було реалізовано такі проекти: Arche Hotel Krakowska та Lochow Palace.

У пості, поширеному в соціальній мережі Facebook, директор Владислав Сушко пише: «При такому розмірі була збережена потужність в 0,375кВт і вони як і флагман – керамічні панелі HYBRID, залишаються найефективнішими в своєму класі. Панелі чудово вписалися в інтер’єр готелю Краковська, доповнивши стиль ванної кімнати, і наразі ми відкрили перед замовленням на такі панелі в Україні».


Компанія HYBRO Technologies пишається тим, що стала частиною проектів Arche group, яка понад 30 років займається будівництвом на території всієї Польщі, але на цьому не збирається зупинятись, адже основа роботи – це відповідність найвищому стандарту якості, яким і була задоволена іноземна компанія.