Оплата

Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком на підставі рахунку-фактури отриманого від менеджера TM HYBRO. Оплатити можна в будь-якому відділенні банку або з розрахункового рахунку компанії замовника.

Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з продукцією TM HYBRO.

Доставка

Замовлення на продукцію TM HYBRO приймаються цілодобово онлайн через офіційний сайт hybro.ua Також замовлення може прийняти менеджер в період з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю.

Якщо замовлення було прийняте до 11:00 – доставка відбудеться в той же день. Замовлення що прийняті після 11:00 переносяться на наступний робочий день. За бажанням клієнта доставка може бути відкладена на іншу зручну дату, що буде визначена з менеджером TM HYBRO.

Доставка в межах України відбувається через кур’єрські служби – Інтайм, Нова Пошта, Делівері.

Всі вантажі застраховані. Тож просимо перевіряти посилку при отриманні безпосередньо на відділенні кур’єрської служби чи під час доставки за адресою. У разі виявлення пошкодження просимо одразу зателефонувати за номерами +38 096 0000 805, +38 066 0000 805 та разом із представником кур’єрської служби скласти акт пошкодження.

Самовивіз здійснюється з центрального офісу м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького 36/1. З понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00. Кількість продукції що розміщена в центральному офісі поповнюється кожного дня на підставі попередніх заявок, тож просимо узгоджувати Ваш візит заздалегідь.