alt alt alt alt alt

Наша місія: Створювати інноваційну кліматичну техніку з довершеним дизайном та унікальною функціональнстю, задаючи тренди ринку.

Компанія HYBRO Technologies була заснована в 2010 році. Нашою першою власною розробкою стала керамічна опалювальна панель HYBRID. На початку 2011 року ми отримали патенти на корисну модель №57399 та промисловий зразок №22536 "Керамічна електронагрівальна панель». У тому ж році зареєстрували торгову марку "HYBRID" і вивели на ринок новий продукт – "Систему електроопалення HYBRID".

Сучасні стандарти ISO 9001: 2015 року, які впроваджені у виробництво, забезпечують високу якість готової продукції і повну відсутність рекламацій.

01
Перші, хто використовували кераміку як матеріал, що генерує інфрачервоні хвилі.

Завдяки такому рішенню система має діапазон хвилі 7-14 мкм. Крім того, кераміка – оптимальний варіант з погляду акумулюючих якостей. Завдяки здатності накопичувати тепло системі потрібно менше працювати.

02
2012р. – компанія вийшла на ринок ЄС

Європейських споживачів привабила економність системи електроопалення, високоякісна комплектація, а також унікальний дизайн. У 2015 році ми почали експорт системи в 14 країн Європейського Союзу, включно з Великобританією.

03
HYBRO technologies не припиняє розробляти нові продукти в галузі енергозбереження.

Ми впевнені – використання відновлюваної єнергії у сфері опалення замість копалин. це майбутнє єнергоспоживання.

04
Основні замовники HYBRO technologies – будівельні компанії.

У результаті співпраці з ними нам вдалося реалізувати в країнах ЄС великі об'єкти, а саме: офісні будівлі, котеджі, готелі. Наразі за допомогою нашої системи опалення обігрівається більш ніж 500 000 м2. Площа найбільшого об'єкта, який був нами реалізований – 7200м2.

Наша команда
Ілля Лапишев
Засновник та розробник
Владислав Сушко
Директор
Яна Пацьора
Маркетолог
Олексій Іванець
Керівник відділу з продажів
Олена Матющенко
Головний бухгалтер