alt alt alt alt alt

Наша місія: Створювати інноваційну кліматичну техніку з довершеним дизайном та унікальною функціональнстю, задаючи тренди ринку.

Компанія HYBRO Technologies заснована у 2010 році. Першою власною розробкою стала керамічна опалювальна панель HYBRID. На початку 2011 року ми отримали патенти на корисну модель №57399 та промисловий зразок №22536 «Керамічна електронагрівальна панель». У тому ж році зареєстрували торгову марку «HYBRID» та вивели на ринок новий продукт – «Систему електроопалення HYBRID».

На початку 2021 року ми отримали патенти на корисну модель №146821 та промисловий зразок  №43442 «Рушникосушка». У 2022 році зареєстрували торгову марку «ONYX» та вивели на ринок одразу два нових продукти – «Інфрачервону рушникосушку з функцією обігріву ONYX та ONYX kitchen».

Сучасні стандарти ISO 9001:2015,  запроваджені на виробництві, забезпечують високу якість виготовленої продукції та повну відсутність рекламацій.

01
Перші, хто використовували кераміку як матеріал, що генерує інфрачервоні хвилі.

Завдяки такому рішенню система має діапазон хвилі 7-14 мкм. Крім того, кераміка – оптимальний варіант з погляду акумулюючих якостей. Завдяки здатності накопичувати тепло системі потрібно менше працювати.

02
2012р. – компанія вийшла на ринок ЄС

Європейських споживачів привабила економність системи електроопалення, високоякісна комплектація, а також унікальний дизайн. У 2015 році ми почали експорт системи в 14 країн Європейського Союзу, включно з Великобританією.

03
HYBRO technologies не припиняє розробляти нові продукти в галузі енергозбереження.

Ми впевнені – використання відновлюваної єнергії у сфері опалення замість копалин. це майбутнє єнергоспоживання.

04
Основні замовники HYBRO technologies – будівельні компанії.

У результаті співпраці з ними нам вдалося реалізувати в країнах ЄС великі об'єкти, а саме: офісні будівлі, котеджі, готелі. Наразі за допомогою нашої системи опалення обігрівається більш ніж 500 000 м2. Площа найбільшого об'єкта, який був нами реалізований – 7200м2.

Наша команда
Ілля Лапишев
Засновник та розробник
Владислав Сушко
Директор
Яна Пацьора
Менеджер з розвитку бізнесу
Олексій Іванець
Менеджер з розвитку бізнесу
Олена Матющенко
Головний бухгалтер