HYBRID 420 black
Панель керамічна

Ця модель доступна за попереднім замовленням. Зробіть замовлення і отримаєте додаткову інформацію. Панель 420 належить до модульної системи опалення HYBRID. Відповідно до розмірів вашого приміщення Ви можете встановити одну і більше панелей з розрахунку 1 панель - 6-8m2 площі. Використовуючи необхідну кількість керамічних панелей, Ви з легкістю зможете обігріти приміщення будь-яких розмірів. Панелі також використовуються і для додаткового підігріву. Модель передбачає горизонтальне розміщення в кімнатах із заниженими підвіконнями. Можлива вертикальна комбінація з моделлю HYBRID 550.

Принцип роботи

Панель HYBRID має гібридний спосіб передачі тепла, об'єднуючи в собі два принципи обігріву: інфрачервоний і конвекційний тепловий потік. Завдяки такому підходу вдається досягти максимального ефекту тепловіддачі за співвідношення розміру і потужності.

Розігріта керамічна панель до температури 65-70 С° є ефективним тепловим джерелом, яка працює в інфрачервоному спектрі довгохвильового діапазону 7-14 мкм. Конвекційний тепловий потік утворюється між стіною, на якій висить панель, і панеллю, тильна сторона якої розігрівається до 80-85 С°. Високий рівень теплової ефективності в кілька разів скорочує витрати на опалення в порівнянні з традиційними видами обігріву.

Під час обігріву приміщення панелями малої потужності у Вас з'являється можливість розподілити джерело тепла таким чином, щоб уникнути появи надмірно холодних або гарячих зон.

Конструкція

ПОТУЖНІСТЬ
420 Вт
РОЗМІР
450 х 900 х 14 мм
КОЛІР
чорний