UA

Умови повернення
та обміну товару

Умови повернення та обміну товару

Товар, замовлений в нашому Інтернет магазині, ви можете повернути (обміняти) протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, відповідно до закону України «Про захист прав споживача», якщо цей товар не потрапляє до переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну ( поверненню) згідно Постанови Кабінету Міністрів України №172. Повернення товару, не придатного покупцеві з якої-небудь причини можливий в таких випадках:

  • Товар не відповідає опису/фото, прийшов пошкодженим чи має несправності.
  • Якщо покупець отримує товар у незадовільному стані, покупець може провести обмін або повернення товару відповідно до законодавства України. Важливо! Будь ласка, оглядайте посилку під час отримання на Пошті та при виявленні пошкоджень або несправностей відразу повідомляйте працівника пошти. Якщо посилку буде розпаковано вдома, процес доказів того, що товар пошкодив, не покупець значно ускладнюється.
  • Якщо покупець передумав використовувати даний товар, повернення або обмін може бути здійснено лише у випадку, якщо дотримано наступних пунктів: товар повністю укомплектований; є неушкоджена оригінальна упаковка, ярлики, цінники; дотримано товарного вигляду (відсутні сліди експлуатації); Оплату пересилання чи повернення товару у разі повністю оплачує покупець.