UA
Офіційна заява HYBRO про засудження війни в Україні

Офіційна заява HYBRO про засудження війни в Україні

Hybro 02.03.2022

Сьогодні увесь світ уважно стежить за трагічним, незаконним і невиправданим вторгненням в Україну.

Продукція HYBRID та ONYX розроблена і виготовлені в Україні, а наша глобальна команда HYBRO має безліч партнерів в Україні, Європі, Ізраїлі та Канаді. Ми рішуче засуджуємо неспровоковане військове вторгнення Росії в мирну Україну. Це жахливо, абсурдно і абсолютно не може бути в XXI столітті.

Наша українська команда в безпеці. Частина постійно працює в офісі компанії з періодичним відвідуванням бомбосховищ, частина – дистанційно. Як компанія ми робимо все можливе, щоб продовжувати функціонувати та забезпечувати безперебійне постачання нашої продукції партнерам після закінчення війни.

Компанія HYBRO і члени команди жертвують кошти ЗСУ, різним гуманітарним та оборонним організаціям. Ми також просимо і вашої підтримки України. Нижче наведено кілька способів зробити свій внесок.


Червоний Хрест України

Усі кошти будуть спрямовані на допомогу тим, хто потребує допомоги, та постраждалим від збройного конфлікту.

Пожертвувати


Національний банк України

Національний банк України вирішив відкрити спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України.

Пожертвувати


Фонд «Повернися Живим»

«Повернися Живим» – благодійний фонд, який надає допомогу Збройним Силам, військовим навчальним підрозділам, асоціаціям ветеранів та незалежним ЗМІ.

Пожертвувати


Ми хочемо, щоб усі компанії: від Apple і Google до найменшої кав’ярні у вашому місті, проявили солідарність з Україною та вільним світом. Список компаній, що вже долучилися, за посиланням:

Переглянути

    

У цій ситуації мовчання є схваленням дій Росії.

Будь ласка, зробіть три простих дії, якими можна підтримати Україну та допомогти зупинити війну, не випустивши жодної кулі.

1. Синьо-жовтий логотип

Ми просимо вас розмістити синьо-жовту стрічку на свій логотип та заяву на своєму веб-сайті на знак солідарності з Україною.

2. Офіційна заява компанії

Зробіть офіційну заяву від вашої компанії, засуджуючи війну. Поділіться списком ресурсів, які будь-хто може використати, щоб пожертвувати цивільним і збройним силам України.

3. Інформуйте своїх клієнтів

Надішліть інформаційний бюлетень всім своїм клієнтам або клієнтам, які поділяють вашу заяву. Поділіться такою ж інформацією в соціальних мережах. Додайте банер на першу сторінку та зв’яжіть свій синьо-жовтий логотип із заявою вашої компанії.

#SupportUkraine

Використовуйте цей хештег у своїх соціальних мережах, щоб висловити свою підтримку та привернути увагу світу до справи.