RU
HYBRID в современных таунхаусах

HYBRID в современных таунхаусах

Hybro 02.01.2022

Сучасні таунхауси є чудовою альтернативою як заміському будинку, так і типовій багатоповерхівці не лише завдяки власній земельній ділянці, обширній житловій площі, а й можливості обирати комфортну для себе систему опалення.


Тому власники такого помешкання вже на старті починають вирішувати питання обігріву житла. Оскільки модерні таунхауси відзначаються своєю інноваційністю – опалення має бути відповідним, таким же сучасним та ефективним як HYBRID.


Перерахуємо ключові переваги системи HYBRID:

- керамічні панелі HYBRID ефективно і головне економічно обігрівають приміщення; 

- під час роботи не спалюють кисень;

- не піднімають пил;

- абсолютно безшумні;

- легко і швидко монтуються;

- чудово пасують інтер'єру;

- мають необмежений термін слугування;

- використовуючи HYBRID як систему опалення, температуру можна регулювати в кожній кімнаті окремо.


Розгляньмо один з реальних таунхаусів разом із системою опалення HYBRID в цифрах. За дизайнерським задумом, на цьому об’єкті було встановлено 15 панелей HYBRID 375 білого кольору. Хоч для опалення помешкання площею 93,4 м2 з його рівнем утеплення було достатньо й 11-ти.


Таке рішення дозволило системі працювати 5 годин на добу, замість 10 годин. Тому за 170 днів опалювального періоду система опалення HYBRID у таунхаусі «Парковий» використовує близько 4580 кВт.


Вадим Бондаренко, власник таунхаусу, поділився з нами своїми враженнями щодо використання системи опалення HYBRID протягом року: “Електроопалення від HYBRO - це комфортне непересушене повітря, що для нас є одним із найважливіших критеріїв, тому що більшу частину дня ми проводимо вдома. Також дуже зручне налаштування мікроклімату в різних кімнатах, наприклад, для сну комфортно близько 20℃, а ось для робочого простору потрібно не менше 22-23℃. Оплата за опалення не перевищує платежі, котрі були в квартирі з централізованим опаленням і площею в два рази меншою“.


Враховуючи досвід використання електричної опалювальної системи HYBRID у таунхаусах, можемо рекомендувати її як альтернативу традиційним опалювальним системам, які ні ментально, ні функціонально не пасують сучасним видам житла.


Другие статьи