UA
HYBRID у Нідерландах

HYBRID у Нідерландах

Hybro 03.02.2022

Це не секрет, що для успішного виходу на європейський ринок важливо мати якісний продукт і знати, що на нього є попит. HYBRO Technologies з 2018 року вже активно співпрацює з компанією Savot (місто Меппел), яка є представником нашої компанії на ринку Бенілюксу, тому цих критеріїв ми дотримались на 100%.


Повертаючись до основних ринкових вимог: 

- щодо першого пункту, продукція від HYBRO ™ має сертифікати ЄС та Ізраїлю, а також стандарти ISO на виробництві; 

- щодо другого, то навіть самі партнери на сайті https://savot.nl/ зазначили: “Het verwarmingsproduct voor de toekomst”, що у перекладі з нідерландської означає “Опалювальний продукт майбутнього”. 


Тобто бачимо, що сучасне бачення європейців скероване на відчуття впевненості у майбутньому, на збереженні навколишнього середовища й економічності.

Підтримуючи ці принципи, маємо на прикладі черговий об'єкт у Нідерландах, де встановили систему опалення HYBRID, - двоповерховий будинок площею 140 м2. Для його опалення використали 12 керамічних панелей HYBRID 375 black. Швидкий монтаж, низьке енергоспоживання та мінімалістичний дизайн - сьогодні основні тренди, які повністю були втілені в цьому об’єкті.


Отримати прихильність європейських партнерів можна завдяки унікальності продукту, майстерності та чіткості, яка полягає у відповідних стандартах на виробництві. Варто мати гідну пропозицію, акцентуючи увагу на перевагах і на важливих факторах взаємної вигоди. Завдяки цьому HYBRO впевнено рухається у напрямку розширення кордонів не лише на європейському, а й на міжнародному ринку.


Iнші статті