Система опалення HYBRID у культовому закладі Черкас

Система опалення HYBRID у культовому закладі Черкас

Hybro 27.12.2021
Hybro 505


Наприкінці 2020 року "Cherkassy Bierstube" відкрив нову терасу в стилі класичного німецького пабу.
Тут зручно проводити вільний час з друзями і вести перемовини на ділових зустрічах. Можна посмакувати ситною їжею або келихом щойнозвареного напою за найкращими рецептами баварців.


Наша компанія обладнала нову терасу "Cherkassy Bierstube" керамічними панелями спеціального розміру і потужності.
Для дизайну із заниженими панорамними вікнами чудово підійшли панелі HYBRID 420 чорного кольору, які гармонійно доповнили задум дизайнерського інтер'єру. Зокрема для площі 200 м2 знадобилося лише 34 панелі HYBRID потужністю 420 Вт.
Для "Cherkassy Bierstube" перевагами системи опалення HYBRlD є можливість двозонного регулювання клімату (1-й i 2-й поверхи у закладi регулюються окремо з однієї точки доступу чи з телефона) i простий монтаж, що пришвидшив виконання ремонтних робіт i відкриття закладу. А відчуття комфортного, м'якого тепла сприяє чудовому відпочинку гостей, навіть якщо за вікном - 16℃, як це було в січні 2021-го року.


Сам власник "Cherkassy Bierstube" своє рішення встановити панелі HYBRID прокоментував так: “Для нас була важлива навіть найменша деталь, особливо це стосувалось системи опалення. Bci традицiйнi рiшення були досить типовими i не задовольняли наших вимог. Поряд iз особливим дизайном ми потребували ще й спеціального розміру. Саме тому звернулися до компанії HYBRO Technologies - лідера з виробництва енергоощадних технологій у сфері опалення“.


Iнші статті