Офіс у Луганську

Офіс у Луганську

Hybro 06.06.2022
Hybro 252

Об’єкт, який ви зараз бачите на фото, був реалізований у 2012 році. Офіс загальною площею 200 м2 розташований в торговому центрі «Мега Стар Плаза» у м. Луганськ.

Щоб створити офіс у сучасному стилі, де кожна деталь доповнює загальний задум, відмінно функціонує, було вирішено встановити панелі HYBRID 375 як систему опалення.


Мінімалістичний дизайн панелей підкреслив лаконічний стиль інтер’єру, а білий колір HYBRID чудово підійшов палітрі, в якій виконаний увесь об’єкт. Невимушеність та геометричність панелей доповнили чіткість ліній офісного простору. Завдяки цьому приміщення ніби наповнене свіжістю і легкістю, що сприяє ефективному робочому процесу. 


Зональне керування системою забезпечує регулювання температури у кожній кімнаті, що дозволяє суттєво економити на опаленні. А простий монтаж системи допоміг швидше закінчити ремонтні роботи. 


Офісний простір – це місце, де працівники проводять найбільше часу, тому таке приміщення має відзначатись своїм комфортом і зручністю. Саме ці критерії і задовольняє електрична система опалення HYBRID.


Iнші статті