UA
Система опалення HYBRID у хостелах

Система опалення HYBRID у хостелах

Hybro 15.01.2022
Hybro 1002

Задовольнити потреби гостей і не зіпсувати першого враження від нового міста - головне завдання хостелу. Відчуття тепла та комфорту - ключові складники позитивної оцінки. Щоб якнайкраще закарбуватись у пам'яті туристів, у хостелах почали встановлювати керамічні панелі HYBRID.


Хоча хостел - це й тимчасове житло економ-класу, Міжнародна федерація молодіжних хостелів встановила основні вимоги, які мають забезпечувати комфорт і відчуття власного простору для кожного з гостей. Щоб відповідати стандартам, надаючи якісні послуги, власники мають врахувати все до найменшої деталі. Питання ж обігріву приміщення є основою.


На прикладі одного із хостелів розглянемо розв'язання питання опалення, яке полягає в забезпеченні економії, функціональності й ергономіки.

Щоб створити чудові умови для туристів, особливо в найхолодніший сезон, у хостелі Battle Mile Sport встановили керамічні панелі HYBRID 375 і HYBRID 550 чорного кольору. Наразі це дозволяє підтримувати фіксовану температуру в кожному номері протягом опалювального періоду та міжсезоння.


Завдяки власному розміру й ультратонкому дизайну, панелі HYBRID ергономічно розмістились у кожній кімнаті,  мінімалістично підкресливши стиль і задум інтер‘єру. Швидкий і простий монтаж панелей прискорив можливість поселення гостей у номери. Керамічні панелі безшумні, не піднімають пил та не спалюють кисень, тому перебувати в номері, де увімкнена система - одне задоволення.

Водночас низька потужність та енергоефективність системи забезпечує комфортне тепло і відсутність додаткових витрат. Це дозволяє суттєво заощаджувати на опаленні, залишаючи прийнятною для гостей оплату за номери.  


Оскільки туризм в Україні з кожним роком зростає, постає потреба у створенні місць тимчасового проживання. Завдяки системі опалення HYBRID власники хостелів більше не турбуватимуться про збитковий монтаж системи, відсутність додаткових квадратних метрів для розміщення, а також про платіжки, які часто шокують приватних підприємців.

Клієнти ж, окрім прийнятної оплати за номери,  отримають можливість насолоджуватись комфортним теплом, від якого на ранок свіжа голова та чудовий настрій.

Iнші статті