HYBRID для пасивних будинків від будівельної компанії Sinergo (Латвія)

HYBRID для пасивних будинків від будівельної компанії Sinergo (Латвія)

Hybro 15/02/2022
Hybro 629

Компанія Sinergo, заснована у 2015 році, займається створенням пасивних будинків. Ці будівлі взагалі не вимагають витрат на опалення. У будинках свого виробництва компанія використовує керамічні панелі від HYBRO.


Об’єкти від компанії Sinergo вирізняються тим, що побудовані за принципами пасивного будинку. Це передбачає найвищу якість будівництва, точність виконання будівельних робіт до міліметра, сучасний індивідуальний дизайн, екологічно чисті матеріали й технології, а також  мінімальні витрати на опалення чи взагалі опалення за 0. Для забезпечення комфортного й екологічного обігріву в будинках свого виробництва компанія використовує керамічні панелі від HYBRO.

Панелі HYBRID також комбінуються з фотовольтаїчними системами. Таке поєднання дозволяє зробити опалення абсолютно безкоштовним. Подібні проекти вже були втілені в життя.


В доробку Sinergo на сьогодні дванадцять будинків: дев’ять з них знаходяться в Латвії, три – в Швеції. Це об’єкти різної площі, які демонструють відмінні показники енергоефективності. Зокрема у будівлі площею 150 м2 використано лише 9 гібридних панелей потужністю 0, 375 кВт/год. Витрати на рік становлять 2250 кВт. Панелі працюють в середньому 4,4 години на добу.


Завдяки цим перевагам можна впевнитися в тому, що рішення встановити інфрачервоні керамічні панелі HYBRID у будинках такого формату і не тільки, окрім ряду плюсів, є перспективним трендом, що спостерігається в багатьох країнах ЄС. На цьому Sinergo не планує зупинятися. Компанією заплановано зведення 250 будинків на території Великобританії. На цих об’єктах також будуть використані керамічні панелі від HYBRO, які довели свою ефективність та надійність.

Other articles